Dodaj ogłoszenie za darmo

Ogłoszenie można nadać na wiele sposobów - tak jak Ci wygodnie

  • zadzwonić pod numer telefonu 34 366 82 22, 34 366 83 99 i nadać bezpłatne ogłoszenie
  • wypełnić formularz na stronie internetowej w zakładce bezpłatne ogłoszenia
  • osobiście wypełnić kupon w biurze ogłoszeń gazety ul. Śląska 28
  • wysłać kupon z gazety na adres redakcji
  • wysłać SMS z treścią ogłoszenia

 

          mila-pani-gazeta-posrednik

OGŁOSZENIA BEZPŁATNE

Ogłoszenia należy dodawać zgodnie z polami formularza tj. opis=>opis, telefon=>nr telefonu..., publikujemy jedynie ogłoszenia z działów zamieszczonych w menu "Dział". Opis ogłoszenia nie może przekraczać 170 znaków, każde ogłoszenie musi zostać wpisane osobno. Nie publikujemy zwrotów typu: cena do negocjacji-ustalenia-uzgodnienia, tanio, okazja, pilnie, super okazja, polecam sprzedam, kupię, zamienię (słowa te zawarte są już w działach do których dodawane jest ogłoszenie), ...itp. Ogłoszenia nie spełniające kryteriów są redagowane według zasad w ostateczności kasowane i nie ukazują się w gazecie.
 Ogłoszenia drukujemy w gazecie oraz zamieszczamy w Internecie. Wszystkie ogłoszenia nadane do gazety Pośrednik zamieszczone są w wydaniu drukowanym (papierowym) oraz w internecie (e-wydanie). Internetowe e-wydanie gazety Pośrednik zawiera wszystkie ogłoszenia z wydania drukowanego - wygląda jak wydanie drukowane - zobacz e-wydanie
 Ogłoszenia bezpłatne nadawane przez formularz internetowy oraz nadawane telefonicznie zamieszczane są w jednym wydaniu gazety. Aby ogłoszenie ukazało się w kolejnym należy ponownie nadać ogłoszenie przez formularz na stronie albo telefonicznie. Możemy Ci o tym przypomnieć - zapisz się na PRZYPOMINACZ. Istnieje możliwość nadania ogłoszenia na kilka emisji - nawet miesiąc czasu. Wysyłając ogłoszenie przez SMS (szczegóły usługi SMS) albo nadając ogłoszenie na kuponie z gazety - ilość wydań na kuponie sumuje się.

 

NOWA STRONA! Ogłoszenia do Gazety Pośrednik przyjmowane są przez stronę pośrednik.pl
Dodanie ogłoszenia zajmie chwilkę - sprawdź jakie to proste.

 

 

Dodaj ogłoszenie za darmo - zajmie Ci to chwilkę

 


 

 

 

R  E  K  L  A  M  A


zapisz przypominacz 2


Reklama w gazecie Pośrednik

gazeta-posrednik-zasiegOferujemy moduły reklamowe już od 20 zł. Nasza oferta reklamowa została przygotowana z myślą o mikro jak i dużych firmach. Z doświadczenia wiemy, że najwięcej korzyści daje reklama długoterminowa, dlatego do 8 emisji dodajemy w prezencie nawet 4 emisje reklamy, a przy dłuższej współpracy atrakcyjne rabaty, bo zależy nam na sukcesach sprzedażowych naszych reklamodawców. 

Pełna oferta reklamowa wraz z cennikiem - reklama gazeta Pośrednik 

Zapraszamy do współpracy. 

  

Dlaczego warto reklamować się w gazecie Pośrednik ?

 lokalny zasięg

 reklama w gazecie i internecie z linkiem na Twoją stronę www

 atrakcyjna cena, moduł reklamowy już od 20 zł netto

 bardzo atrakcyjne rabaty przy większej ilości emisji

     oraz wiele wiele więcej

info-posrednik-pl-dodaj