Reklama w gazecie ogłoszeniowej Pośrednik

Gazeta Pośrednik to lokalna gazeta ogłoszeniowa. Ułatwiamy kontakt między osobami chcącymi coś sprzedać, a chętnymi na te przedmioty/usługi.

Gazeta Pośrednik to tysiące ogłoszeń drobnych z Twojej okolicy, dostępnych w każdy wtorek i piątek w punktach z prasą. Ogłoszenia drobne można zamieszczać bezpłatnie. Skatalogowane są w 21 działach.

W ciągu 18 lat staliśmy się rozpoznawalną marką. Pośrednik stał się liderem na rynku lokalnym gazet ogłoszeniowych (byłe województwo częstochowskie) pod względem sprzedawanych gazet i ilości ogłoszeń.

Oferujemy moduły reklamowe już od 20 zł. Nasza oferta reklamowa została przygotowana z myślą o mikro jak i dużych firmach. Z doświadczenia wiemy, że najwięcej korzyści daje reklama długoterminowa, dlatego do 8 emisji dodajemy w prezencie nawet 4 emisje reklamy, a przy dłuższej współpracy atrakcyjne rabaty, bo zależy nam na sukcesach sprzedażowych naszych reklamodawców.

 

zasieg cennik reklamowy

 


Masz pytanie lub chcesz zamówić reklamę prosimy o kontakt tel. 34 366 82 22


 

 Punktem wyjścia prezentowanej oferty jest moduł podstawowy, którego cena skalkulowana jest w zależności od strony umieszczenia w gazecie.

 

 

 

 

Istnieje możliwość dowolnego łączenia modułów

(przykłady łączenia modułów na stronie gazety)

 

 

 

 

 

Oferta reklamowa: cena modułów

 

Cena modułu podstawowego na poszczególnych stronach

 

Prezent

dotyczy reklam na stronach wewnętrznych gazety

Reklama w gazecie: oferta premium

Wymagającym klientom oferujemy miejsca, które zapewniają dużą zauważalność dzięki swojemu doskonałemu umiejscowieniu

 

Reklama w gazecie: oferta special

Klientom, którym zależy na wyjątkowym wyeksponowaniu swojej reklamy oferujemy miejsca, które zapewniają największą zauważalność

 


Masz pytanie lub chcesz zamówić reklamę prosimy o kontakt tel. 34 366 82 22


 

 

R  E  K  L  A  M  A


zapisz przypominacz 2